نتایج جستجو برای عبارت :

قرعه‌کشی‌هایی که جامعه را تنبل می‌کنند.

به دنبال ثروت بادآورده نباشید
همه پیشرفت‌هاى مادّى دنیا در همه‌ دوره‌ها و همچنین پیشرفت‌های معنوى، روحى و درونى هر انسانی، جز با کار فراهم شدنى نیست. به هیچ ملتی و به هیچ جمعیتی، از خزانه‌ی غیبت الهی هیچ چیز نمی‌دهند، مگر با تلاش و کوشش.
ادامه مطلب
قرعه کشی با موفقیت انجام شد...
تاریخ قرعه کشی: 1399/2/26 و ساعت 20:00 الی 10:30
ساعت شروع بازی : 23:30

لیست افراد در قرعه کشی: (این لیست بصورت انلاین بروز میشود)

1.مملو2.صافلول3.شاهین4.مهدی5.مهندس6.امیرعباس7.ابول8.رضا9.کرکس10فرزاد11.چائو12.یان
13.امیرحسین
14.مهدی ب
قرعه کشی با موفقیت درحال انجام میباشد...
تاریخ قرعه کشی: 1399/2/16 و ساعت 20:00 الی 10:30
ساعت شروع بازی : 23:00

شاهین
 مهندس
کرکس
 چائو
فرزاد
 مهدی ب
امیرعباس
----------------------
 اوس اکبر
تانیکس
 عباس
صافلول
 امیرحسین
مملو
رضا
یان
مهدی
قرعه کشی با موفقیت  درحال انجام میباشد...
تاریخ قرعه کشی: 1399/2/8 و ساعت 21:30 الی 10:30
ساعت شروع بازی : 23:00

یان عباس تانیکس  امیرعباس امید  اوس اکبرمهدی ب  مهندس فرزاد ------------------ امیرحسینکرکس  مهدیچائو  رضاصافلول محمد بعقاب  شاهین
قرعه کشی با موفقیت درحال انجام میباشد...
تاریخ قرعه کشی: 1399/2/23 و ساعت 20:00 الی 10:30
ساعت شروع بازی : 23:30

1.مملو2.صافلول3.شاهین4.امیرحسین5.امیرعباس6.مهدی ب7.ابول8.رضا9.ابول خسته10فرزاد11.چائو12.اوس اکبر13.کرکس14-یان15-مهدی16-مهندس
درقرعه کشی حتما شرکت کنید !!
قرعه کشی مهدیاس شروع شده برای ثبت نام در قرعه کشی به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را به درستی وارد کنید توجه نام مستعار قبول نیست ! 
شرکت در قرعه کشی
جایزه برنده شدن در قرعه کشی : دادن کارت هدیه مهدیاس برای ثبت سفارش رایگان .
تاریخ شروع قرعه کشی 1399/1/24 تاریخ پایان قرعه کشی 1399/2/4
در فصل پاییز و زمستان، مصرف میوه های خوشمزه و و مغذی پاییزی را فراموش نکنید! یکی از این میوه های بسیار مقوی و البته خوشمزه کدو تنبل و یا همان کدو حلوایی می باشد. با شروع فصل سرما ترکیبات مختلفی را با کدو تنبل تهیه می کنند که هر یک در جای خود خواص بی نظیری دارد. ترکیباتی همچون سوپ کدو تنبل، نان کدو حلوایی، نوشیدنی ها و اسموتی های بسیار لذیذ، انواع شیرینی ها و غیره. در این مطلب خانومانه نیز یکی دیگر از شیرینی های خوش طعم با کدو به نام دونات کدو تنب
با سلام و تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
به علت تمدید زمان قرعه کشی در بعضی از شهر ها به زودی اسامی قرعه کشی در سایت و کانال قابل مشاهده است.

اسامی برندگان قرعه کشی روزنامه دیواری به تفکیک استان در لینک های زیر قابل مشاهده است.
اسامی برندگان استان هرمزگان
اسامی برندگان استان کردستان (قروه)
.....
.....
.....
یک روز گذشت ولی انقدر عید غدیر بزرگ هست و ارزشمند حیفم میاد به هر کسی که این مطلب رو می خونه تبریک نگم :) امیدوارم که عید غدیر بر شما مبارک باشه و هر روز و هر روز بیشتر و بیشتر به عشق علی علیه السلام زندگی کنید .
اما دیروز جشن عید غدیر داشتیم همراه با قرعه کشی که 15.000.000 تومن جایزه بین 16 نفر قرعه کشی شد و تا آخر شب هم دورش بودیم .. شیرازی های اطراف شریف آباد می دونن که تو چمن مصنوعی سر چهارراه چه خبر بود .. روز خیلی سخت و پرکاری بود طوریکه از ظهر تا ساعت
یک روز گذشت ولی انقدر عید غدیر بزرگ هست و ارزشمند حیفم میاد به هر کسی که این مطلب رو می خونه تبریک نگم :) امیدوارم که عید غدیر بر شما مبارک باشه و هر روز و هر روز بیشتر و بیشتر به عشق علی علیه السلام زندگی کنید .
اما دیروز جشن عید غدیر داشتیم همراه با قرعه کشی که 15.000.000 تومن جایزه بین 16 نفر قرعه کشی شد و تا آخر شب هم دورش بودیم .. شیرازی های اطراف شریف آباد می دونن که تو چمن مصنوعی سر چهارراه چه خبر بود .. روز خیلی سخت و پرکاری بود طوریکه از ظهر تا ساعت
سلام دوستان از تاریخ 1399/2/7کار طراحی شروع میشه و تمامی فرم های ثبت سفارش فعال خواهد شد .
4 روز مونده تا قرعه کشی مهدیاس تموم شه اگه ثبت نام نکردین بکنین این قرعه کشی سالی یک باره .
لینک ثبت نام : https://formafzar.com/form/ebkum لطفا دوستان نام و ایمیل و سن خود را درست وارد کنید وقتی ایمل شما غلط میباشد سیستم شما رو اتوماتیک حذف میکنه در ضمن کد قرعه کشی که وارد میکنید حفظش کنید تشکر .
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
پیش غذاها همراه از جمله مهم ترین وعده های غذایی محسوب می شده اند که استفاده از آن ها به قرن ۱۰ میلادی برمی گردد. از جمله انواع پیش غذا می توان به سوپ اشاره کرد. سوپ ها را با ترکیبات با ارزشی مانند گیاهان، لبنیات و مواد گوشتیتهیه می کنند و به همین دلیل است که مصرف آنها می تواند بر روی سلامت بدن تاثیرات مثبتی داشته باشد. همان طور که می دانید، انواع مختلف از سوپ وجود دارد که یکی از خوشمزه ترین آن ها سوپ کدو تنبل است. اگر دوست دارید با مواد مورد
به گزارش ایسنا، بدن تنبل ها که بوسیله آهسته و کُند وجود داشتن شهرت دارند، با کرک های بلند و زبر پوشیده شده است و شیارها و برش هایی دارد که آن را بوسیله محلی مطبوع بخاطر زندگی حشراتی شبیه سوسک ها، بیدها، سوسری ها و قارچ ها تبدیل کرده است. نامه جانوران بدن این حیوانات غم این طور میزبان نوع خاصی از خزه ها است که روی بلدرچین هایشان رشد یافته و ظاهری سبز رنگ جزیی به بدن تنبل می دهد که به استتار این جانور در میان شجر ها معاون می کند. تنبل ها مدت زمان
امروز برای شما عزیزان طرز تهیه یک شیرینی بسیار خوشمزه آماده کرده‌ایم که امیدواریم دوست داشته باشید و از خوردن آن لذت ببرید.
مواد لازم :
سه عدد زرده تخم مرغ
نصف فنجان شکر قهوه‌ای
یک فنجان خامه پر چرب
یک فنجان پوره کدو تنبل
نصف قاشق چای خوری فلفل شیرین
یک چهارم قاشق چای خوری دارچین
یک چهارم قاشق چای خوری جوز هندی
نصف فنجان شکر سفید
یک هشتم قاشق چای خوری نمک

ادامه مطلب
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
واسه آرزوهای ناگفتنیت 
واسه اوناییکه هیچ کسى ازشون خبر نداره،
واسه "التماس دعا" هاىِ از ته دلت که خجالت کشیدى بگى ولى خدا شنیدتشون 
واسه تمام اینها هم که شده میخوام بگم ، نگران نباش
مطمئن باش بهترینش برات اتفاق می افته❤️

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
تو شرایط کرونا هر کسی یک جوری به هم نوعش کمک می کنه. یه نفر می ره و تو عرصه های میدانی حضور پیدا می کنه . یه نفر هم با پولش ... . البته پولی هم که نداشت . ماهی 500 هزار تومان اجاره ی خونه رو می گرفت و همونو هم یک جا می داد به صندوق قرعه کشی خانوادگی شون . با خودش گفت منم یه کاری بکنم . به مستاجر گفت که این ماه اجارتو نمی خواد بدی. برای پول قرعه کشی هم از پدرش قرض کرد و داد. ماه بعد قرعه کشی بهش افتاد . 5 میلیون و 500 هزار تومان ! هر ماه که پول صندوق 5 میلیون توما

قرعه کشی بزرگ  شرکت   great bit
این قرعه کشی  در دو مرحله  انجام میشود
جوایز ما در این قرعه کشی:
یک میلیون ریال پول نقد.ده هزار ممبر برای کانال یا گروه تلگرامی.اشتراک درجه یک یک ماهه افزایش بازدید سایت .در (great bit)
⏰زمان برگزاری مرحله اول این قرعه کشی :1399/05/05
⏰ زمان برگزاری مرحله دوم این قرعه کشی :1399/06/20
⚙️شرایط شرکت در این قرعه کشی:
⬅️  افرادی که قصد شرکت در این قرعه کشی فوق العاده را دارند  ابتدا باید شانس جمع آوری کنند.   
 چگونگی جمع آوری ش
اسامی برندگان چهلمین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه از یکم شهریورماه سال 97 آغاز و آخرین مهلت سپرده پذیری جهت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی و بهره مندی از جوایز آن، 31 مردادماه امسال بود.
ادامه مطلب
اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب

هیچ چیز خطرناک تر از این نیست که جامعه ای بسازیم که بیشتر مردم حس کنند هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس میکنند سهمی در جامعه دارند، از آن جامعه محافظت می کنند. ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می خواهند آن جامعه را نابود کنند .
مارتین لوتر کینگ
.

قاعده ی قرعه در فقه و حقوق ایران
قرعه یکی از قواعد فقه اسلامی است و راهی است برای پایان دادن به اختلافات و نزاع های واقعی یا احتمالی
مشخصات فایل

تعداد صفحات
23

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
چکیده :"قرعه" یکی از قواعد فقه اسلامی است و راهی است برای پایان دادن به اختلافات و نزاع های واقعی یا احتمالی.  مشهور است: «القرعه لکل امر مشکل». قرعه را برخی اصل دانسته اند اما بیشتر دانشمندان آن را اماره تعبیر ن

قاعده ی قرعه در فقه و حقوق ایران
قرعه یکی از قواعد فقه اسلامی است و راهی است برای پایان دادن به اختلافات و نزاع های واقعی یا احتمالی
مشخصات فایل

تعداد صفحات
23

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
چکیده :"قرعه" یکی از قواعد فقه اسلامی است و راهی است برای پایان دادن به اختلافات و نزاع های واقعی یا احتمالی.  مشهور است: «القرعه لکل امر مشکل». قرعه را برخی اصل دانسته اند اما بیشتر دانشمندان آن را اماره تعبیر ن
چون حضرت یونس از نزد قوم خود رفت ،وسوار کشتی شد،کشتی از حرکت ایستاد افراد کشتی گفتند در این کشتی عبدفراری هست وعادت این کشتی اینست که عبد فراری دراو باشد حرکت نمیکند،ولذا قرعه انداختند تا ۳بار ودر هر بار قرعه بنام حضرت یونس در آمد، وبعد او را به دریا انداختندودرشکم ماهیی بزر گی قرار گر فت ومیگفت:لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین......
میان ترم شروع شد کلاسام مونده تازه دیروز مشخص شد استاد درس مبتنی بر وب با استاد فتوشاپ خواهرن @_@ و من بر فنا رفتم چرااااااا من از روی قیافه تشخیص نمیدم که دو نفر شبیه همن و فامیلشون هم یکیه (اینکه خواهرن مشکلی نیست خیلیم خوبه چون دوتاشون واقعا عالین و من خیلی دوسشون دارم خیلیییییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییی زیاد، مشکل اینه که باید تلاشمو بیشتر کنم و من سه چهار ساله تنبل شدم)
مردم ِ یک جامعه وقتی کتاب می خوانند، چهره ی آن جامعه را عوض می کنند، یعنی به جامعه شان چهره می دهند. یک جامعه ی بی چهره را می شود در میان ِ مردمی کشف کرد که در اتوبوس ، در صف اتوبوس ، و در اتاق های انتظار ، و در انتظارهای بی اتاق ، منتظرند و به هم نگاه می کنند و از نگاه کردن به هم نه چیزی می گیرند و نه چیزی می دهند. جامعه ای که گروه ِ منتظرانش به هم نگاه می کنند جامعه ی بی چهره ایست......کتاب ِ از سکوی سرخ، یدالله رویایینشر نگاه،
تا به حال اینقدر شارژ خریده اید، چه چیزی نصیب شما شده است؟ هیچی!ما سه شارژ را به همین دلیل تاسیس کردیم تا خریداران شارژ را از سود و جوایز بهره مند کنیم.
مزایای خرید از سه شارژ:

بدون هزینه ی اضافی! شارژ را به قیمت واقعی آن بخرید ما کمترین قیمت ممکن را ارائه می کنیم.شارژ جایزه بدون قرعه کشی! با جمع شدن خرید های شما از سه شارژ به شما شارژ جایزه بدون نیاز به قرعه کشی و تضمینی تعلق می گیردجوایز و مسابقات دیگر...
نرم افزار قرعه کشی برای اینستاگرام یا ربات قرعه کشی اینستاگرام در واقع سایت قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی است اپلیکیشن یا نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام می تواند استخراج داده ها و کامنت های اینستاگرام را به صورت فایل اکسل در اختیار شما قرار دهد
دانلود نرم افزار قرعه کشی برای اینستاگرام
اگر شما هم به دنبال دانلود نرم افزار قرعه کشی برای اینستاگرام هستید که به راحتی بتوانید بین شرکت کنندگان مسابقه که تمام شرایط مسابقه اینستاگرامی شما را
قرعه کشی و نظرسنجی چگونه است؟
به صورت هفتگی از بین افرادی که سایت ما را برای بازدید انتخاب کرده اند قرعه کشی انجام می شود که جوایز نفیسی مانند کارت بانکی، تبلیغ در سایت و ... را به دنبال دارد.
چگونه در قرعه کشی شرکت کنم؟
کسانی که وبلاگ ما را دنبال می کنند یا نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته اند به صورت خودکار وارد می شوند.اما یکی از راه های دیگر ارسال اسم کاربری و جیمیل خود به این لینک است.
دوستان عزیز سلام:
از امروز به صورت پیوسته در ان وبلاگ واحد های کارشناسی شده و به قیمت رسیده جهت فروش به شما عزیزان معرفی می شود.شما ضمن تماس می توانید از طریق ربات وبلاگ ما درخواست خود را ثبت نمایید.توجه داشته باشید ما در بازه های مختلف قرعه کشی برگزار می کنیم که این می تواند برای شما یک امتیاز تلقی شود.
شرایط قرعه کشی و استفاده از مزایای ان در زمان تماس شما اعلام خواهد شد.
کنکور گیمینگ نام مسابقه‌ای در وب‌سایت Pspro است که شرکت‌کنندگان با پاسخ به ۱۰۰ سوال چهار جوابی مرتبط با دنیای بازی‌های ویدیویی با هم رقابت می‌کنند. این مسابقه از دوم شهریور آغاز و تا پایان روز جمعه ۸ شهریور ادامه پیدا خواهد کرد. برای شرکت در مسابقه و خواندن قوانین آن روی لینک زیر کلیک کنید:
>> شرکت در مسابقه و خواندن قوانین <<
جوایز
جایزه اصلی مسابقه یک PlayStation 4 برای دارنده بالاترین امتیاز خواهد بود. اگر چند نفر با امتیاز مشابه به مقام ا
با شرکت در قرعه‌کشی دیجی کالا، شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه گوشی موبایل آیفون 11 محک بزنید. برای شرکت در این قرعه‌کشی کافی است به سوالات 2 گزینه‌ای تست شخصیت پاسخ دهید. علاوه بر این با پاسخ به سوالات به شخصیت و روحیه درونی خودتان نیز پی می‌‌برید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

خرید کنید

سلام
با استفاده از فایل پیوست شده می توانید در حالتی که هر فرد یک شانس برنده شدن دارد قرعه کشی انجام دهید. بدین منظور کافیست در لیست سمت راست شماره هر فرد و مشخصات آن را وارد کنید. با مشخص کردن تعداد برندگان به صورت اتوماتیک از لیست وارد شده به تعداد برنده ای که مشخص کرده اید به تصادف انتخاب می شوند و در لیست سبز رنگ نمایش داده می شوند.

دریافت فایل اکسل قرعه کشی  
سلام، من یه اسلات تنبل هستم!
نمیدونم چرا با وجود اینکه اسمم رو خیلی گُنده اون بالا حک کردم (با کلی صرف انرژی و چندخط کدنویسی!) باز دارم خودم رو برای شما معرفی می کنم!
شاید با خودم فکر کردم ممکنه موجودات یه سیاره ی دوردست خودشون رو اون جوری که هستن معرفی نکنن
ولی همین الان به شما بگم که من یه «اسلات تنبل» هستم، نه کمتر و نه بیشتر
اگه تو روزهای بعدی حوصله داشته باشم باز هم براتون اسلاتر میگذارم
 الان هم خیلی خسته م و باید برم استراحت کنم
شب به خیر

مزایا و خواص کدو تنبل برای سلامتی بدن

سلامت قلبمطالعات دانشگاه هاروارد نشان می دهد که فیبر کدو تنبل سلامت قلب را تقویت کرده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهدجوش صورت را برطرف کنیدکدو تنبل منبع خوبی از نیاسین است و برای بهبود گردش خون در پوست ضروری است. اگر می خواهید جوش های صورت را درمان کنید ، کدو تنبل بخورید.سلامتی چشمکاروتنوئیدها و بتاکاروتن دو ماده ای هستند که برای سلامتی و تقویت بینایی مفید هستند و باعث کاهش بیماری
قبلا در مورد قرعه کشی نوشته بودم. باز هم می‌خوام در ادامه‌ی اون پست به یک سری باگ‌ها و نقص‌ها اشاره کنم و همین‌طور یک سری قواعد که به نظر من مسخره و زائده و تنها شیوه‌ای برای تحمیق مخاطبه.
در بعضی مسابقه‌ها و قرعه کشی‌ها مثلا میگن اگه فلان کار رو بکنید ۱۰۰۰ امتیاز کسب می‌کنید اگه بهمان کار رو بکنید ۲۰۰۰ امتیاز. هر بار مراجعه‌ی شما هم در هر روز ۳۰۰ امتیاز بهتون میده. که مجموع امتیاز شما میشه مقدار شانس شما!
چیزی که واضحه اینه که وقتی امتیا
«٤٤»ذلِکَ‌ مِنْ‌ أَنْباءِ الْغَیْبِ‌ نُوحِیهِ‌ إِلَیْکَ‌ وَ ما کُنْتَ‌ لَدَیْهِمْ‌ إِذْ یُلْقُونَ‌ أَقْلامَهُمْ‌ أَیُّهُمْ‌ یَکْفُلُ‌ مَرْیَمَ‌ وَ ما کُنْتَ‌ لَدَیْهِمْ‌ إِذْ یَخْتَصِمُونَ‌ اینها از خبرهاى غیبى است که ما به تو وحى مى‌کنیم،حال آنکه تو نزد آنان نبودى،آنگاه که قلم‌هاى خود را(براى قرعه‌کشى)مى‌افکندند تا( به‌وسیله قرعه معلوم شود که کدام‌یک)کفالت مریم را برعهده بگیرد و نزد آنها نبودى آنگاه که (براى گرفتن سرپ

بذر کدو تنبل (میکس)
 6,000 تومان

کد انحصاری محصول : 881000087297

*محصول کشور روسیه*
تعداد بذر در هر بسته:5 عدد
مخلوطی از انواع کدو تنبل تزئینی رسیده با میوه های کوچک با اشکال مختلف (شبیه  گلابی) و رنگ های متنوع. گیاهان بلند ، تا 3-4 متر هستند گلها به رنگ زرد است. میوه ها از ماه مرداد شروع می شوند. کدو تنبل گرم و نوری است ، خیلی سریع رشد می کند و شاخه های متراکم  برای باغبانی عمودی
www.karnila.ir

برچسب:
بذر بذر ارگانیک خرید بذر فروش بذر فروشگاه اینترنتی بذر
قرعه کشی فصل جدید سری آ، روز دوشنبه 29 جولای برابر با 7 مرداد از ساعت 20:15 به وقت ایران در شهر میلان برگزار می شود.
قرعه کشی این رقابت‌ها بدون دخالت انسان و با استفاده از نرم افزارهای دقیق و به صورت کاملا تصادفی مشخص شود. لازم به ذکر است با تایید سازمان لیگ سری آ، زمان تعطیلات کریسمس به روال سابق برگشته است و دیگر همانند دو فصل اخیر، سری آ همچون لیگ برتر انگلیس به صورت باکسینگ دی داشت و به طور فشرده برگزار نمی شود، و تیم ها از 23 دسامبر 2019 تا 5 ژان
#دوقطبی کردن جامعه، رفتاری #منافقانه است! #دوقطبی_سازی، موجب ایجاد #خفقان روانی و #دیکتاتوری_رسانه ای در جامعه می شود. #صهیونیست ها هم با #دوقطبی کردن جوامع، آنها را مدیریت می کنند! بعضیها برای سوءاستفاده از #انتخابات، قصد دارند جامعه را دوقطبی کنند. #انیمیشن #موشن_گرافیک
اسکریپت مسابقه آنلاین با سیتستم قرعه کشی
نال و خریداری شده توسط قالب20
 با کمک این پلتفرم می توانید امتحانات آنلاین ، آفلاین ، مسابقه ، آزمون ، مسابقه مسابقه ، چالش ها و غیره را بگیرید.

قالب بازی  نال شده برای وردپرسی
لینک دانلود مستقیم
حجم : 59.6مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.ir
اگر شما یکی از ۲,۷۰۰,۰۰۰ آمریکایی ها که اجتناب از گلوتن در رژیم غذایی خود ، نگران نباشید: این به این معنا نیست که شما می توانید غذاهای مورد علاقه مانند کلوچه کدو تنبل را نداشته باشند. شما فقط باید برای پیدا کردن دستور العمل حق. این یکی حاوی یک لیست مواد تشکیل دهنده ساده ، و کلوچه را می توان شلاق و پرتاب در فر در پنج دقیقه تخت.
این کلوچه بدون گلوتن کدو تنبل با یک پایه از جو و بادام آرد ساخته شده--که هر دو قلب سالم ، مواد تشکیل دهنده همه کاره در پخت.
تنبلی چیست و آیا راهی برای درمان تنبلی وجود دارد؟ در واقع تنبل بودن به خودی خود یک مشکل نیست و تقریباً همه افراد برخی از روزهای زندگی ترجیح می‌دهند کمتر فعالیت کنند و به نوعی تنبل باشند. در صورتی که این تمایل به یک نیاز دائمی تبدیل شود و بیشتر روزهای زندگی به این سبک بگذرد معمولا عملکرد فرد در جنبه‌های مختلف کاهش می‌یابد و در واقع تنبلی به عنوان یک مانع برای پیشرفت عمل می‌کند. در این شرایط خود فرد و اطرافیان او در این باره نگران می‌شوند و ا
در پست زیر که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است،
از شما می خواهیم تا نتیجه ی دربی استقلال پرسپولیس تاریخ 17/11/1398 در ساعت 15:30 را پیش بینی کنید.
که اگر درست پیش بینی کنید،
به قید قرعه برنده ی 10,000 شارژ ایرانسل هدیه می شوید.
برای انجام این پیش بینی می توانید به پست اینستاگرامی زیر رفته و در آنجا نظر خود را ارسال نمایید،
و یا در همینجا شما می توانید پیش بینی خود را بصورت نظرات خصوصی با ذکر مشخصات تماس ارسال نمایید.
مشاهده ی پست در اینستاگرام
قرع
بسم الله مهربون :)

خون خیلی قشنگه ولی سخته. واقعا سخته و کلافه شدم. از وقتی دانشگاه قبول شدم به خصوص دوران علوم پایه انقدر حفظیات خوندم و چیزای مختلف و گاها بی ارزش حفظ کردم که احساس میکنم ذهنم بسته و تنبل شده. قدرت تجزیه و تحلیلم اومده پایین. دبیرستانی که بودم حداقل ریاضی، فیزیک، هندسه حل میکردم، ذهنم به چالش کشیده میشد. از بعد کنکور و ورود به دانشگاه ذهنم شروع کرد به افت کردن و تنبل شدن. حتی برای یک ثانیه هم روی موضوعی فکر نکردم و فقط حفظ کرد
مردی پسر تنبلی داشت که از زیر کار در می‌رفت و همه چیز را به شوخی می‌گرفت. روزی او را نزد حکیم آورد و گفت: «از شما می‌خواهم به این پسر من چیزی بگویید که دست از این تنبلی و بی‌تفاوتی‌اش بردارد و مثل بقیه بچه‌های این مدرسه به دنیای واقعیت و کار و تلاش برگردد».
حکیم با لبخند به پسر نگاه کرد و گفت: «پسرم اگر تو همین باشی که پدرت می‌گوید زندگی سخت و دشواری مقابلت هست. آیا این را می‌دانی؟»
پسر تنبل شانه‌هایش را بالا انداخت و گفت: «مهم نیست؟»
حکیم ب
شهید، قلب تاریخ است; هم چنان که قلب به رگهای خشک اندام، خون، حیات و زندگی می دهد، جامعه ای که رو به مردن می رود، جامعه ای که فرزندانش ایمان خویش را به خویش، از دست داده اند و جامعه ای که به مرگ تدریجی گرفتار است، جامعه ای که تسلیم را تمکین کرده است، جامعه ای که احساس مسئولیت را از یاد برده است و جامعه ای که اعتقاد به انسان بودن را در خود باخته است و تاریخی که از حیات و جنبش و حرکت و زایش بازمانده است; شهید همچون قلبی، به اندام های خشک مرده بی رمق ا
خلاصه :
 دانلودرمان قرعه به نام سه نفر رمان (قرعه به نام سه نفر)اززبان نویسنده اش:۳ تا برادر با نام های (رادوین – رایان – راشا) است که شخصیته راشا کمی پررنگ تره..این ۳ تا پسر توی این رمان میشه گفت یه جورایی هم شخصیت منفی دارن و هم مثبت..یعنی کلا بچه مثبت نیستن..با اینکه وضعیت مالی بدی ندارن
ادامه مطلب
  قرعه کشی سری دوم جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت با تعیین 620 برنده خوش شانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در مراسم قرعه‌کشی سری دوم از دومین مرحله جشنواره بزرگ همراه بانک تجارت، ابتدا 20 برنده جایزه 10 میلیون ریالی ویژه مشتریانی که در دو هفته اخیر برای نخستین بار اپلیکیشن را نصب کرده‌اند مشخص شد.
ادامه مطلب
سلام
پولر یک اپلیکیشن نظرسنجی آنلاین که هر هفته یکسری نظرسنجی در پولر قرار داده میشه که با شرکت در آنها بتوانید امتیاز کسب کنید و برنده ی جوایز نقدی و غیر نقدی پولر شوید.در پولر شما با پاسخ دادن به نظر سنجی ها امتیاز(پاپاسی) دریافت میکنید که در پایان هر ماه با پاپاسی های کسب شده میتوانید در قرعه کشی های ماهانه شرکت کنید.این قرعه کشی ها طی مراسمی به صورت زنده از شبکه های اجتماعی پخش می شود.بعضی از نظر سنجی ها بجای پاپاسی موجودی تومان میگیرید ک
اگر در جامعه‌ای خانواده مستحکم شد و زن و شوهر حقوق یکدیگر را رعایت کردند و با هم اخلاق خوش داشته و سازگاری نمودند و با همکاری هم مشکلات را بر طرف نموده و فرزندان را تربیت کردند، جامعه‌ای که این طور خانواده‌ها را داشته باشد، به صلاح خواهد رسید و نجات پیدا خواهد کرد و اگر مصلحی در جامعه باشد می‌تواند این طور جوامع را اصلاح نماید. اگر خانواده‌ای نبود، بزرگ‌ترین مصلحین هم بیایند نمی‌توانند جامعه را اصلاح کنند. ۱۳۷۲/۶/۱۴

معمولا این‌طور است که کار به جایی می‌رسد که خودت از خودت، از هیچ کاری نکردن‌هایت، از به دیوار خیره شدن‌هایت، از از تخت بیرون نیامدن‌هایت، از غذا نخوردن‌هایت و از رفرش زدن‌هایت کلافه می‌شوی و بر سر خودت فریاد می‌زنی که: بسه دیگه. گندشو درآوردی. اه.این‌ها تجربیات من در برهه‌های زمانی مختلف است که به صورت یک لوپ تکرار می‌شود. چند روزی سخت کار می‌کنم و فعال و پرانرژی‌ام اما بعد ناگهان دچار حملات تنبلی می‌شوم. من یکی از آن تنبل‌هایی هستم
مسابقات جام حذفی استان اردبیل 
قرعه کشی مسابقات جام حذفی استان امروز مورخه 1398/06/31 با حضور 10 تیم در هیئت فوتبال استان اردبیل قرعه کشی شد و تیم ها حریفان خود را شناختند.
تیم های حاضر در جام حذفی از این قرار می باشد:
میعاد مغانساوالان یوردوم مشگینپریزاد مغانگندم کاران بیله سوارسازمان دانش آموزی اردبیلپیام نوین اردبیلذوب آهن اردبیلاکباتان اردبیلمشگین نوینگلبرگ گلمغان اردبیل
در این قرعه کشی تیم های میعاد مغان،پریزاد بیله سوار،گلبرگ گلمغان،
ایجاد نشاط و شادابی یکی از مؤثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است، مدرسه بعنوان یک نهاد می تواند با بوجود آوردن زمینه ها و برنامه هایی باعث هر چه شاداب کردن جامعه شود. اگر در مدرسه شوق زندگی کردن بوجود آید خود به خود اثرگذار بر جامعه خواهد بود.می توان گفت نشاط در مدرسه مقدمه ای برای نشاط در جامعه است.
تنبل شده ام این روزها.دست و دلم به کار نمی رود.انگاری زیادی سر گردان مانده ام.برای کارهایم یک لیست بلند بالایی دراورده ام.امروز فقط  سرچ چند کتاب و مقاله خسته ام کرد و گذاشتم کنار....تازه این اول راهی است که دارم تویش قدم می زنم و خوش خوشان نشسته ام تا از آسمان ببارد برایم خیر و نیکی....دقیقا همین قدر تنبل و همین قدر خیال باف....مایه شرمندگی است می دانم اما هر کاری می کنم که تمرکز کنم و مسیرهایم را پیدا کنم نمی توانم...تنبلی می کنم و دل به هر کاری می د
سلام علیکم
طاعاتتون قبول
عرض کنم که ان شاء الله امسال، هر روز ماه رمضان، یه مسابقه نهج البلاغه داریم که علاقه مندان می تونند شرکت کنند..
سوالات هم سعی شده که همه مدلی باشه ...سخت و آسون و متوسط و همه چی...
توجه داشته باشید که مهلت پاسخ دهی به سوالات، تا ساعت 3 روز بعده...
بین نفراتی که جواب درست را داده باشند، قرعه کشی، و فردای اون روز، اسم برنده، اعلام میشه..
مهمترین مطلب!، جایزه است که خیلی سریع الوصوله و کارت شارژ 5000 تومانیه...
لطفا نفراتی که برند

افراد تنبل

بسیاری از افراد جامعه به دلیل نداشتن شناخت کافی معتقدند که کسب درآمد از اینترنت کار افراد تنبل است، اما عقیده ما در گروه مدیر وب کاملاً برخلاف این گروه است و ما اعتقاد داریم که افراد زرنگ در این حوزه موفق‌تر هستند. شاید این دیدگاه اشتباه باعث شود که افراد زیادی در بین راه خسته شده و مسیر موفقیت خود را رها کنند. کسب پول از اینترنت بدون داشتن سرمایه نیاز به تخصص کافی دارد و باید فرد به طور مداوم با دنیای دیجیتال در ارتباط با
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب عقاب الاعمال آمده است
. رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: کسى که رهبرى جامعه اى را به عهده بگیرد و در آن جامعه دانشمندتر و فقیه تر از او باشد، آن جامعه تا روز قیامت به انحطاط مى رود. 
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
نمونه در آمار به تعدادی از اجزا انتخاب شده با روش تصادفی از یک جامعه آماری گفته می‌شود که با بررسی مشخصات در نمونه فرضیات آماری در جامعه مرجع قابل تحقیق می‌باشند. اگر بخواهیم موضوعی خاص را در مورد جامعه‌ای بررسی کنیم، می‌توانیم تک تک اعضای آن مجموعه را مورد بررسی قرار دهیم. اما در راهی ساده‌تر می‌توانیم موضوع را درمورد تعداد محدودی از جامعه آماری (که به تصادف، با دقت و مطالعه لازم انتخاب می‌شوند و تعدادشان به فراخور اندازه جامعه آماری
  قرعه کشی هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال برگزار شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امروز با حضور مدیران باشگاه‌های لیگ برتر فوتسال قرعه کشی لیگ برتر در شهرستان ساری برگزار شد.

بر اساس قرعه کشی هفته اول بازی‌های لیگ برتر فوتسال به شرح  زیر است:

شهروند ساری- سن ایچ ساوه

مقاومت البرز- سوهان محمدسیما

ستارگان ورامین- فرش آرا مشهد

ارژن شیراز- آذرخش بندرعباس

اهورا بهبهان- مس سو
آقا بالا بروی یا پائین بیائی، جامعه ‌ای را اصلا بالای سرش قرآن پهن کنید، مادامی که در آن جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما بلرزد وجود دارد و در سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم با قرآن بپوشانید، باز لجن است.محمد حسینی بهشتی . فاصله طبقاتی 
دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی - بروس کوئن - ترجمه توسلی و فاضل - عمومی پیام نور - pdf    

دانلود فایل

دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی بروس کوئن - آپاراتwww.aparat.com › result › دانلود کتاب مبانی جامعه شنا...حل المسائل مبانی مکانیک سیالات بروس.روی مانسون،دونالد اف.یانگ، تئودور اچ. اکی شی · ایبوک یاب. 66 بازدید 2 ماه پیش. 1:46:57 ...
دانلود کتاب مبانی جامعه شناسی بروس کوئن - همیار دانشجوhdaneshjoo.com › product › دانلود-کتاب-مبانی-جامعه-...دانلود کتاب مبانی جامع
پادشاهی دستور داد، جاسوسانی به شهری سفر کنند و میزانِ رشادت و جنگجوییِ آن‌ها را بررسی کنند تا شاه در حمله به آن شهر، تصمیم بگیرد. 
گروهِ جاسوسان به شهر آمدند. سردسته‌ی جاسوسان در شهر ساعتی چرخی زد و دید که جوانی تاری در دست گرفته، می‌نوازد و می‌گرید و می‌خواند، و می‌گوید: «ای یار سال‌هاست منتظرم چرا نمی‌آیی؟ کارم از دعا و گریه گذشته است بر حالِ زارِ من ترحّمی نما!»
سردسته‌ی جاسوسان فرمان داد، گروهش دست از تحقیق بردارند و گفت: بیایید برگ
بر همگان مسلم است که جامعه عادل جامعه ای است که در آن همه ی افراد از حیث انسان بودنشان از فرصت های یکسان برخوردار باشند.به طور خاص،اگر جامعه ای به گونه ای باشند که در آن زنان و مردان ،بتوانند فارغ از جنسیتشان از حقوق،مزیت ها،مقام و وظایف برابر بهره مند باشند،آنگاه می توان گفت که این جامعه در قبال زنان و مردان خود جامعه ای عادل است...
بخشی از کتاب "دختری از تبار ما" (نگاهی به زندگی،آثار و دستاورد های ملکه ی ریاضی جهان)
این کلوچه خوشمزه بسیار مقوی است.به جای اینکه آن را با شکرهای فرآوری شده شیرین کنید، می‌توانید از خرما استفاده کنید. برای طعم بخشیدن به آن بهتر است از وانیل، دارچین و نارگیل استفاده نمایید. مطمئن شوید که از تکه‌های نارگیل شیرین نشده استفاده می‌کنید. اگر نارگیل شما شیرین شده باشد، شکر بیشتری وارد بدن شما می‌شود.
زمان آماده سازی و پخت: کمتر از ۱۵ دقیقه
۱۲ کلوچه
مواد لازم:
یک پیمانه خرما
سه چهارم پیمانه پوره کدوتنبل
یک دوم پیمانه روغن نارگیل
ﻼﺱ ﺍﻭﻝ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ، شیراز ﺑﻮﺩﻡ ﺳﺎﻝ ١٣٤٠، ﻭﺳﻄﺎ ﺳﺎﻝ ﺍﻭﻣﺪﻢ اصفهان. ﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﺳﻤﻢ ﺭﺍ ﻧﻮﺷﺘﻨد، ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻧ ﺑﻮﺩﻡ، ﻟﻬﺠﻪ ﻏﻠﻆ ترکی قشقایی، ﺍﺯ ﺷﻬﺮ ﻏﺮﺐ. ﻣﺎ ﺘﺎﺑﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﺍ اناﺭ ﺑﻮﺩ. ﻭﻟ اصفهان ﺁﺏ ﺑﺎﺑﺎ. معضلی ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍ ﻣﻦ، ﻫ ﻧﻤ ﻓﻬﻤﺪﻡ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﻮ ﺷﻬﺮ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻫﻢ ﻫﻤﻦ ﺧﺒﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺮﺩ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩﻧﻢ ﻧﺒﻮﺩ. ﻭﻟ ﺑﺎ ﺳﺨﺘ ﻭ ﺑﺪﺑﺨﺘ ﺩﺭﺳ ﻣﺨﻮﻧﺪﻡ. ﺗﻮ اصفهان، ﺷﺪﻡ ﺷﺎﺮﺩ ﺗﻨﺒﻞ ﻼﺱ. ﻣﻌﻠﻢ ﺮ ﻭ بی حوصله ﺍ ﺩ
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
رئیس خدا پرستان شخصی به نام شیبه بود؛ شیبه یعنی پیرمرد دانایی که صورتش جوان است. به او عبدالمطلب هم می­گفتند. اجداد او به حضرت اسماعیل(ع) می ­رسیدند و اسماعیل پدرِ پدربزرگ­های او بود. عبدالمطلب ده فرزند داشت؛ دوتا از پسرهای او خیلی باهوش و خداپرست بودند. اسم یکی عِمران بود که به ابوطالب مشهور بود. و کوچکترین پسرش نیز عبدالله نام داشت. چیزی وجود داشت که عبدالمطلب را خیلی ناراحت
شروع مسابقه «کوییزی شو» به مناسبت عید نوروز ⁣
از همین الان تا ۱۶ فروردین، دوستاتو کوییزشویی کن و علاوه بر دریافت پول نقد و جون اضافه به ازای هر دوست، اگه بیشتر از همه دوستاتو دعوت کنی، بدون قرعه‌کشی برنده کنسول PS4 میشی! ⁣
جوایز مسابقه:⁣
❤️ به ازای هر نفری که با کد دعوت شما تو کوییزشو ثبت‌نام و حداقل تو یک مسابقه شرکت کنه، یک جون اضافه و ۱۰۰۰ تومن به حساب کاربری شما و دوستتون واریز میشه. ⁣
در پایان مسابقه (۱۶ فروردین)،کسی که بیشترین تعداد
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی
محمد بن علی ظهیری سمرقندی در کتاب سندبادنامه داستانی از رفاقت پیرزن و هدهدی نقل میکند،که هد هد با همه زیرکی و تذکر پیرزن در دام کودکان گرفتار میشود و با کمک پیرزن نجات می یابد و این اتفاق را به قسمت و سرنوشت ربط میدهد
و پیرزن خیلی زیبا در جواب او و همه معتقدان به سرنوشت و قسمت می گوید
((قسمت و سرنوشت بهانه انسانهای تنبل و خطاکار است تا وجدان خود را آسوده سازند
آنچه رخ میدهد نتیجه رفتار خودمان است،
ا
به نام یونس

پدیدآور: علی آرمین

ناشر: شهرستان ادب /تعداد صفحات: ۲۰۸

رمان به نام یونس سومین اثر از نویسنده جوان علی آرمین است که
در سال ۱۳۹۶ در انتشارات شهرستان ادب منتشر شد. این اثر را می‌توان یک اثر
تلمیح‌گونه از داستان زندگی یونس نبی نامید.
شباهت‎های یونس نبی و این روحانی جوان، زیباترین و دلنشین‎ترین قسمت کلِّ رمان است؛ هر دو برای تبلیغ می‎آیند، هر دو طرد می‎شوند، هر دو از اطرافیانشان دلگیر و خسته می‎شوند، هر دو عزم رفتن می‎کنند، برا
بنابر خبرهای
اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،بعد از اجرا کردن طرح سیم کارت
های  1000 و قرعه کشی موتور هزار به ارزش
1000 میلیون ریال توسط این شرکت،اسامی برندگان را اعلام شد.برندگان هفته های اول و
دوم این قرعه کشی به ترتیب از استان خوزستان و فارس غلام عباس دورقی نژاد و احمد
طاهری می باشند.

همراه اول مصادف
با اولین شنبه مرداد ماه 1396 مشترکانی را که در طول هفته دارای بسته آلفا پلاس
باشند درقرعه کشی شرکت می‌دهد. باید بدانید که این قرعه‌کشی به مدت
 کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر محمود شا
 کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر محمود شا
دانلود کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور pdf

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دکتر مح
کتاب جامعه شناسی شهری نوشته محمود شارع پور

دانلود فایل

nanofile.ir › downloads › tag › خرید-کتاب-جامعه-شناسی-شهری-اثر-مح...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور - دانلود ...خرید کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور رایگان. کتاب جامعه شناسی شهری اثر محمود شارع پور. دانلود کتاب جامعه ...forfile3.blogsky.com › post-92 › دانلود-رایگان-کتاب-جامعه-شناسی-ش...دانلود رایگان کتاب جامعه شناسی شهری:دک
صاف و یک‌دست بودن، صداقت داشتن و همه را درست دیدن، در این زمانه غدّار و جامعه فریبکار، اگرچه در باطن، خیر است و اصل و اساس هر فرد و جامعه، اما در ظاهر، گاه تبعاتی دارد پیچیده و دشوار. سلام سالم را، نگاه ساده را و کلام بی‌آلایش را چنان تعبیر و تفسیر می‌کنند و پیچ و تاب می‌دهند که خود می‌مانی از این همه غلّ و غشّ و پیچیدگی و فرومایگی. انگار نه انگار که صداقت و راستی، اصل است و اساس و یک‌دستی و زلالی، راه درست است و سبیل نجات. بعضی چنان رفتار می
ماهیچه‌هایی که تنبل بار آمده‌اند فریاد می‌کشند و روی تشکچه‌هامان عرق می‌ریزیم. آه و ناله‌مان که بلند می‌شود مربی جواب می‌دهد که «اشکال نداره، تازه از وقتی که دردتون بگیره کار شروع میشه». شاید ورزش یادم بدهد که دردهایم را دوست داشته باشم، با افتخار و بدون این همه سر و صدا در آغوش بگیرمشان و حوصله کنم تا بزرگم کنند. 
یکی از معیارهای سلامت روان و اخلاق یه جامعه، وضعیت پایگاه خانواده در اون جامعه هست .. در جامعه ای که قراره آدم های اون جامعه در مسیر رشد و زیاد شدن و کمال و قرب خدا قرار بگیرن، خانواده یه ساختار و نهاد بسیار مقدس و رشد دهنده هست .. کسایی که در تخریب این ساختار تلاش می کنن دشمن خدا هستن .. چرا که خداوند اطاعت از رسول رو واجب کرد .. و تشکیل خانواده از سنت های محمد ص، پیامبر خداست .. الهی توانمندی و لیاقت پاسداری از این اولین فعالیت و فرصت رشد جمعی رو ب
میگه: چرا شبا اینقدر زود میخوابی؟
میگم: دلتنگی اغلب بعد از نیمه شب میاد سراغم. کز میکنه گوشه ی اتاق و حرف حساب هم سرش نمیشه. میخوابم موقع اومدنش بیدار نباشم.
میگه: اِ ! مثل قصه ی سیندرلا.

و من به پری مهربونی فکر میکنم که فقط توی قصه هاست.

این کپی کارهایی که گزارش کپی برداریشان در قسمت مالکیت معنوی بیان فهرست شده روی اعصابم رژه میروند. اصلا هم ربطی به این ندارد که هر بار با یادآوری روزهای نوشتن و یادداشت برداری مطالبی که کپی میکنند غم عالم روی دلم خراب میشود و بی صدا زار میزنم.
#تنبل های کپی کار حرص درآر
در سخنرانی زنده تلوزیونی به مناسبت عید نیمه شعبان: انسان در مواجهه با مشکلات نبایستی مأیوس بشود؛ باید انتظار فرج داشته باشد؛ باید بداند که فرج خواهد آمد/ انتظار به معنای فقط نشستن و دست روی دست گذاشتن و چشم به در دوختن هم نیست؛ انتظار به معنای آماده شدن، به معنای اقدام کردن است؛ باید تلاش کنیم در راه ایجاد جامعه مهدوی/ جامعه مهدوی جامعه قسط، معنویّت، معرفت، برادری، علم و جامعه عزّت است.
قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نیون سوئیس برگزار شد و ۱۶ تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها حریفان خود را   شناختند.
تیم‌های راه یافته به این مرحله نمی‌توانند برابر تیم‌های هم‌وطنشان قرار بگیرند. همچنین تیم‌های یک گروه مقدماتی در مرحله بعد برابر هم بازی نخواهند کرد.
برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا همه تیم‌های راه یافته به مرحله حذفی از پنج لیگ معتبر اروپایی یعنی لالیگا، بوندسلیگا، لیگ جز
طبق
گزارشات اعلام شده از سوی رایتل مصادف با روز کارگر طی مراسمی انتخاب برنده
جایزه ویژه رایتل اجرا شد و به یکی کارگر صنعتی واقع در اسلام آباد کرمانشاه که با
انجام خرید خطوط رایتل وبا یک شانس در قرعه کشی شرکت کرد و برنده ی یک واحد
آپارتمان شد.

لازم به
ذکر است مسابقه جایزه بزرگ رایتل از اواخر اسفندماه سال 97 آغاز شد و علاقه‌مندان
می‌توانستند با ثبت‌نام یا ترابرد به رایتل و اولین استفاده سیم‌کارت اعتباری
و دائمی خود عضوی از خانواده رایتل شده
عبارت است از مجموعه کامل اندازه های ممکن یا اطلاعات ثبت شده از یک صفت کیفی، در مورد گردآورده کامل واحدها، که می خواهیم استنباط هایی راجع به آن انجام دهیم.منظور از عمل گردآوردن داده ها، استخراج نتایج درباره جامعه می باشد. یا به بیان ساده تر، در هر بررسی آماری، مجموعه عناصر مورد نظر را جامعه می نامند در نتیجه جامعه، مجموعه تمام مشاهدات ممکن است که می توانند با تکرار یک آزمایش حاصل شوند.
  قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2019 انجام شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را انجام داد. نتایج قرعه کشی به شرح زیر است:

*منطقه غرب آسیا:

برنده دیدار السد با الدحیل با برنده دیدار النصر عربستان با الوحده امارات بازی می کند.

برنده دیدار ذوب آهن اصفهان و الاتحاد عربستان با برنده دیدار الهلال و الاهلی عربستان با
تعاریف مختلفی از فراغت وجود دارد. یکی از معتبرترین آن‌ها توسط انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسی فراغت ارائه شده است. طبق تعریف انجمن بین المللی جامعه‌شناسی اوقات فراغت، فراغت مجموعه‌ای از اشتغالات است که فرد کاملا با رضایت خاطر خود برای استراحت، تفریح یا به منظور توسعه اطلاعات یا آموزش غبرانتفاعی و یا مشارکت اجتماعی داوطلبانه بعد از آزاد شدن از الزامات شغلی، خانوادگی و اجتماعی به آن می‌پردازد.
هدف این انجمن ترویج همکاری بین‌المللی در زم
می توانید با استفاده از مغز تخم
کدو یک میان وعده ی سالم با ارزش غذایی بالا، برای کودکان و خانواده ی خود تهیه
کنید. دانه ها و مغزها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند و با استفاده مرتب
از این مواد غذایی می توانید سلامت خانواده خود را تضمین کنید. کدو تنبل در اوایل
خرداد ماه کاشته می شود و در شهریور برداشت می کنند، به همین دلیل در زمستان وارد
بازار می شود و طرفداران بسیاری دارد. به طور میانگین هر کدو تنبل  7 تا 8 کیلوگرم
وزن دارد و تخمه ای که از
زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید. جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها
ادامه مطلب
این کلوچه خوشمزه بسیار مقوی است.به جای اینکه آن را با شکرهای فرآوری شده شیرین کنید، می‌توانید از خرما استفاده کنید. برای طعم بخشیدن به آن بهتر است از وانیل، دارچین و نارگیل استفاده نمایید. مطمئن شوید که از تکه‌های نارگیل شیرین نشده استفاده می‌کنید. اگر نارگیل شما شیرین شده باشد، شکر بیشتری وارد بدن شما می‌شود.
زمان آماده سازی و پخت: کمتر از ۱۵ دقیقه
۱۲ کلوچه
مواد لازم:
یک پیمانه خرما
سه چهارم پیمانه پوره کدوتنبل
یک دوم پیمانه روغن نارگیل
سلام به همه زرنگای دوست داشتنی که فکر میکنن هیچ وقت نمیتونن تنبل باشن و یا تنبلا رو تحمل کنن
یه سلام ویژه هم به تنبلا که پرچمشون توی این صفحه بالاس
زرنگی یا تنبلی مساله این است؟
همه آدما پرازخصوصیات منفی و مثبت هستن و همه مون میدونیم خوب مطلق و بد مطلق وجود نداره اما ما چون انسان هستیم و قدرت اختیار و انتخاب داریم میتونیم انتخاب کنیم کجا تنبل باشیم و کجا زرنگ. پس فکر نکنین اگه زرنگین همیشه زرنگ میمونین یا اگه تنبلین هیچ وقت نمیتونین زرنگ باشی
مردم نگاه می کنند ببینند زمامدارها چه جور عمل می کننداین یک اصل طبیعى است که «الناس_على_دین_ملوکهم» عمل و رفتار زمامدار و رهبر جامعه بر مردم اثر می‌ گذارد و این یک اصل طبیعی است. مردم نگاه می کنند ببینند زمامدارها چه جور عمل می کنند و به همان صورت به سوى عمل گرایش پیدا می‌ کنند. این یک_اصل_طبیعى است. پس اگر قرار است حرکت جامعه به سوى خدا و راه خدا باشد، باید پیشوایان و پیشتازان و زمامداران جامعه، رفتارشان، بینششان، اعتقاداتشان، عبادتشان، نما
چرا تو این دانشگاه کوفتی یه جایی نیست که وقتی اینجور وقتا وسط محوطه می ماسم برم بشینم یه دل سیر گریه کنم و تمام؟ 
پی نوشت:امتحان غدد رو حتی از  تنبل ترین بچه های کلاسم کمتر خوندم
فرداس و همچنان توانایی خوندن ندارم
دم امتحانا چه خاکی به سرم بریزم با دست و دلی که به خوندن نمیره؟ 
نخبگان، به همان اندازه که وجود حکومت را برای جامعه لازم میدانند، از حکومت ها هم متنفرند.
هر حکومتی، باید مشروعیت نسبی داشته باشد، یعنی؛ موردپذیرش طیف اکثریت مردم باشد. لذا؛ با توجه به اینکه همیشه، اشخاص نا آگاه در یک جامعه، به نسبت سایر اشخاص آگاه همان جامعه خودی، از تعداد بیشتری برخوردارند، حاکمان باید مورد پذیرش اشخاص ناآگاه جامعه قرار گیرند حتی در حکومت های مونارشی و سلطنتی هم این چارچوب باید رعایت گردد. با این دلیل؛ اشخاص آگاه توسط دی
زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید. جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها دوست داشتند
ادامه مطلب
علوم اجتماعی[۱]، که در فرهنگ علمی رایج ایران علوم انسانی نامیده می‌شود[۲]، دسته‌ای از تخصص‌های آکادمیک است، که مرتبط است با اجتماع و روابط بین افراد آن در جامعه. علوم اجتماعی به عنوان یک کل، شاخه‌های متعددی دارد. علوم اجتماعی شاخه ای از مطالعات انسانی است که موجودات انسانی را از جنبه‌های مختلف مورد مطالعه قرار می‌دهد. علوم اجتماعی شامل این موارد شده ولی به آن‌ها محدود نمی‌شود: انسان‌شناسی، باستان‌شناسی، مطالعات ارتباطات، اقتصاد، تا
جوانی کانادایی یک ماه برای تفریح به ایران اومده بود
شبی که می خواست بره، بهش گفتم قبل رفتن یک سوال من رو جواب بده.
...
چرا ایران اینقدر عقب افتاده است؟

پاسخ داد: ببخشیدا، بهت برنخوره، تو این یک ماه متوجه شدم که خیلی مردم ایران تنبل هستند. فقط می خوان بشینن و از زیر کار در برن. پول هم خودبخود در بیارن!

✅ گزارش مختصری از مسابقه کتابخوانی ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان "یادت باشد" زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی
تعداد شرکت کنندگان در مسابقه 198 نفر که 81 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند و 117 نفر بقیه دارای اشکال بودند .
در پایان جلسه نمایندگان پنجشنبه 98/3/30 بین شرکت کنندگانی که به کلیه سوالات پاسخ صحیح دادند قرعه کشی انجام شد و بار اول به نیت امام رضا علیه السلام به 8 نفر و بار دوم به نیت 5 تن به 5 نفر از عزیزان کارت هدیه تعلق گرفت .
ساعت ۱۲ س و تازه از خواب بیدار شدم. 
بین خواب و بیداری به این فکر میکردم که همیشه از این مینالیدم که وقت ندارم و کلی کار دارم
اما الان که وقت دارم، فقط دارم تلف میکنم وقتمو... ، با خواب و فیلم و ... 
وقتشه دست به کار شم و کارو ادامه بدم. 
با وسط کار ول کردن، نتیجه مثبتی به دست نمیاد...
خدافظ....
سلام
حدودای ده سال پیش بود که  با بچه های تالار رهپویان وصال شیراز، یه قرار گذاشتیم. گفتیم چون آقا جانمون رو ممکنه ببینیم و نشناسیم، هر وقت یکی از سادات رو دیدیم، برای سلامتی حضرت یه صلوات بفرستیم. 
یه دوستی داشتم که خارج از کشور بود و بهم سپرده بود که چون اونجا همچین امکانی براش کمتر اتفاق می افته، به جای اونم صلوات بفرستم... و این قرار رو هنوز منم اجرا می کنم.
یه قرار دیگه مون مال همین چند ماه پیشه، این بار با خانمای یاد ماه... اسامی همه مون رو
متاسفانه در جامعه ما درجه بندی افراد کاملا معمول و مقبول شده است. اصطلاحاتی مانند ژن خوب و آقا زاده و ... نیز درست است که شبیه شوخی شده است و مردم بعنوان شوخی به آن نگاه می کنند ولی در اعماق وجود همه افراد نوعی حس انزجار را همراه دارد.
اینکه در یک جامعه افرادی به دلایلی غیر از شایسته سالاری درجه بندی شوند باعث انواع و اقسام ناهنجاری ها می شود. روحیه کار عملا با این سبک کشته می شود و روحیه تملق و چاپلوسی به حد اعلا می رسد.

کاش شایسته سالاری به مع
دانلود کتاب جامعه شناسی شهری شارع پور

دانلود فایل

پور،توسط انتشارات سمت منتشر شده است.دانلود ...mihanvideo.com › دانلود_کتابجامعه_شناسی_شهری_دکتر_شارع_پوردانلود کتاب جامعه شناسی شهری دکتر شارع پور - میهن ویدیو۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - دانش پژوهان گرامی ،محصول مورد نظر شامل نسخه کامل کتاب جامعه شناسی شهری دکتر شارع پور می باشد که در قالب فایل pdf مشتمل بر ۲۵۷ صفحه تهیه و ...mihanvideo.com › دانلود_کتاب_جامعه_شناسی_شهری_دکتر_شارع_پوردانلود ک
  زمان قرعه کشی و آغاز لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور مشخص شد.

بخش تور و توپ مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران از هشتم آبان آغاز خواهد شد.

قرعه‌کشی
این رقابت‌ها روز یکشنبه ۲۴ شهریور، ساعت ۱۵ برگزار می‌شود و تنها
تیم‌هایی که تسویه حساب کرده‌ باشند، می‌توانند در مراسم قرعه کشی حاضر
شوند.

تیم‌هایی که موف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاطرات یک طلبه بسیجی